Rezerwacja miejsca

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Adults:

Children:

 

 

Trwa wyszukiwanie

Dane personalne

0

Kod rabatowy

 

Jeśli posiadasz kod rabatowy wpisz go poniżej i kliknij Zatwierdź.

 

 

Podsumowanie

Dziękujemy za rezerwację! Potwierdzamy, że otrzymaliśmy Twoją płatność i właśnie wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem na adres z następującymi danymi:

Dziękujemy za złożenie rezerwacji! Wysłaliśmy email potwierdzający na Twojego maila
z następującymi danymi:

Data przyjazdu - Zmień
Data wyjazdu - Zmień
Ilość dni:
Rezerwacja: - Zmień

Cena:
Options price: -
Coupon discount amount:

Suma

Do zobaczenia!

Do zobaczenia !

Polityka prywatności

Za parking zapłacisz na miejscu. Całkowita kwota zapłaty to

There is no active payment gateways. Please activate at least one payment gateway in HBook settings (Hbook > Payment).

Przetwarzanie...

Proszę dokładnie sprawdzić szczegóły rezerwacji przed kliknięciem „Zarezerwuj teraz”.

 

Jak działa system rezerwacji?

1. Rozpoczęcie rezerwacji powinniśmy rozpocząć od wybrania przez nas daty, która odpowiada naszemu wyjazdowi na załużony wypoczynek. W tym celu klikamy pierwsze okno z napisem "Wybierz datę przyjazdu" i na kalendarzu zaznaczamy datę, która nas interesuje. Następnie zamykamy okno klikając w dowolne miejsce poza kalendarzem i powtarzamy czynność, ale w polu "Wybierz datę wyjazdu". Po wybraniu dat klikamy "Rezerwuj".

Kalendarz rezerwacji miejsca parkingowego
Kalendarz rezerwacji miejsca parkingowego

2. Następnym krokiem jest finalizacja wybranej przez nas daty. W tym celu należy kliknąć w przycisk "Zarezerwuj!", który znajduje się pod ceną. Informujemy, że cena, którą Państwo widzicie pokrywa się z tymi, które znajdują się w cenniku.

Akceptacja rezerwacji z widokiem ceny za wybrane dni
Akceptacja rezerwacji z widokiem ceny za wybrane dni

3. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularza danych personalnych, które są wymagane do sfinalizowania poprawnej rezerwacji. Wszystkie dane, które Państwo wpisują pozwalają nam nie tylko na rezerwację miejsca dla odpowiedniej osoby, ale przede wszystkim chronią Państwa mienie i jednoznacznie określają kto jest właścicielem pozostawionego samochodu oraz rezerwacji miejsca. Wszystkie dane, które podają Państwo w formularzu są odpowiednio zabezpieczone i nie są wykorzystywane w innym celu niż rezerwacyjnym. 

Dane w formularzu rezerwacji miejsca parkingowego
Dane w formularzu rezerwacji miejsca parkingowego

4. Finalizacja zamówienia! Jeżeli posiadają Państwo rabat to wpisują w wybranym polu "Kod rabatowy" i klikają zatwierdź. W innym przypadku przechodzimy do podsumowania, w którym znajdują się dane dot. daty rezerwacji miejsca parkingowego i kwoty. Kolejnym krokiem jest zaznaczenie "checkbox'a" z Polityką Prywatności i naciśnięcie przycisku "Zarezerwuj teraz!".

Gratulacje! Mogą Państwo już udać się na wymarzone wakacje i nieprzejmować swoim autem - zaopiekujemy się nim, a przed Państwa przylotem podstawimy pod lotnisko - wszystko dzięki usłudze transfer lotnisko - parking!

Finalizowanie rezerwacji w systemie rezerwacyjnym
Finalizowanie rezerwacji w systemie rezerwacyjnym