Okno na świat, czyli atrakcyjne kierunki z wrocławskiego lotniska

Okno na świat, czyli atrakcyjne kierunki z wrocławskiego lotniska

Wrocławskie lotnisko nieustannie się rozwija, z każdym rokiem przyjmując coraz większą liczbę pasażerów. W 2018 roku port obsłużył o ponad 17% podróżnych więcej niż w poprzednim sezonie. Wiele wskazuje na to, że rok 2019 będzie równie dobry, a nawet i lepszy. Bardzo dobre statystyki pociągają za sobą nowe inwestycje, a co najważniejsze – kolejne atrakcyjne destynacje lotnicze. Szeroki wybór destynacji lotniczych to również wyzwanie logistyczne. Jeżeli chcesz zostawić swoje auto i wrócić nim po zasłużonym urlopie to najlepiej skorzystaj z parkingu blisko lotniska Sunparking. Jeżeli chcesz przyjechać komunikacją miejską to nie pozostaje nic innego jak zaprezentować Ci najciekawsze kierunki dostępne z lotniska we Wrocławiu. 

 

Słoneczny Tel-Awiw

 

Izraelskie miasto położone nad Morzem Śródziemnym kusi turystów swoją różnorodnością. Piękne, piaszczyste plaże doskonale uzupełniają się z lazurowym odcieniem morza. Z kolei nowoczesne hotele i apartamenty przeplatają się tu z tradycyjną architekturą oraz kulturą żydowską. Jest to miasto, które w dzień pozwoli odpocząć, a wieczorem zaszaleć na niejednym parkiecie. Infrastruktura Tel-Awiwu jest więc absolutnie dostosowywana do podróżnych z całego świata, ale mimo to miasto zachowuje swój wyjątkowy oraz lokalny charakter. Stanowi również doskonałą bazę do zwiedzania pozostałych zakątków Izraela – przede wszystkim Jerozolimy. 

 

Tajemnicza Islandia

 

Ci, którzy preferują nieco niższe temperatury czy obcowanie z naturą, doskonale odnajdą się na Islandii. Jeszcze do niedawna wizyta w kraju położonym na pograniczu dwóch oceanów, Atlantyckiego oraz Arktycznego, stanowiła dużą wyprawę logistyczną i wiązała się z konkretnymi wydatkami. Teraz lot na wyspę dostępny jest bezpośrednio z Wrocławia (połączenie z Reykjavikiem). Islandia absolutnie zachwyca krajobrazami, a przez liczne źródła termalne i lodowce na jej ternie państwo nazywane jest krainą ognia i lodu. Do tego piękne wodospady, małe miasteczka. Całość tworzy niezapomniane widoki.

 

Zastanawiałeś się nad przyjazdem autem na lotnisko? Zarezerwuj miejsce parkingowe w najlepszej lokalizacji

Rezerwacja miejsca

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Adults:

Children:

 

 

Trwa wyszukiwanie

 

Egzotyczne Kanary

 

Kanary to potoczne określenie Wysp Kanaryjskich. Archipelag położony jest na wodach Atlantyku, nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki, a w jego skład wchodzi ponad 10 wysp, z czego tylko większe są zamieszkane. Każda z wysp jest inna i kusi turystów swoimi walorami. Fuerteventura to raj dla amatorów sportów wodnych, głównie za sprawą ciągnących się kilometrami piaszczystych plaż oraz stale występującego wiatru. Gran Canaria z kolei to ośrodek dla osób, które nie tylko lubią wypoczywać, ale też spędzić miły wieczór w niejednym klubie – tu życie nocne nigdy się nie kończy. Teneryfa natomiast nazywana jest kontynentem w miniaturze, bowiem na jednej wyspie występuje kilka stref klimatycznych. Wyspy zaskakują krajobrazem – z jednej strony swoją surowością, z drugiej potęgą natury. Ostre klify, piaskowe wydmy, czarne plaże. To trzeba zobaczyć.

 

Swojski Lwów

 

To leżące nieopodal granicy z Polską miasto będzie idealnym kierunkiem dla osób, które cenią spokój i lubią romantyczne spacery. Lwów gwarantuje przede wszystkim niezapomniane wrażenia smakowe – tylko wokół samego rynku mieści się kilkadziesiąt restauracji z lokalną kuchnią. Niektóre lokale są skrzętnie ukryte i aby do nich wejść, należy znać hasło!  Nie zabraknie też miejsca na historię – Cmentarz Orląt Lwowskich, Pałac Potockich, liczne cerkwie i muzea. Lwów to swojskie i gwarne miasto, panuje tu miła, otwarta atmosfera, a jednocześnie czuć ducha przeszłości oraz pewną nostalgię, którą zabieramy ze sobą do domu.

Jak widzisz z Wrocławskiego lotniska możesz polecieć w wiele miejsc globu! Warto już teraz zaplanować swój wyjazd i rozważyć opcję przyjazdu własnym autem – jeżeli to rozważasz to zapraszamy do naszego systemu rezerwacji miejsc parkingowych.

Rezerwacja miejsca

Data przyjazdu

Data wyjazdu

Adults:

Children:

 

 

Trwa wyszukiwanie